UIMAHALLI- JA KYLPYLÄTEKNINEN YHDISTYS

Yhteystiedot

Uimahalli- ja kylpylätekninen yhdistys ry. (UKTY)

Osoite:

Uimahalli- ja kylpylätekninen yhdistys ry. (UKTY)

c/o Bermanto Oy

Kytömaantie 14, 04200 KERAVA, Finland

 

Y-1030068-0

www.ukty.fi

UKTY-LASKUTUSOHJE »

Uimahalli- ja kylpyläteknisen yhdityksen vuosikokous on valinnut hallituksen jäseniksi ja toimihenkilöiksi seuraavat henkilöt:

Jukka Maja

Puheenjohtaja
041 515 2478
Vahanen
Suunnittelupalvelut Oy
Linnoitustie 5
02600 ESPOO
jukka.maja@ukty.fi

Jukka Vienonen

Varapuheenjohtaja
044 502 0120
Lohjan Liikuntakeskus Oy
Runokatu 1
08100 LOHJA
jukka.vienonen@lohja.fi

Timo Erkkilä

Sihteeri ja rahastonhoitaja
0400 294003
Pientarhankatu 4
15320 Lahti
timo.erkkila@ukty.fi

Heikki Immonen

Kotisivut & sähköpostit
0400 409 670
Ardex Oy
Koskelonkuja 1 A 27
02920 ESPOO
heikki.immonen@ukty.fi

Paula Liinamaa

Kokoussihteeri
0400 470 469
Pyhäjärvenkatu 10 A 11
33200 Tampere
paula.liinamaa@ukty.fi

Martti Matsinen

Puheenjohtaja
0400 458 382
Bermanto Oy
Kytömaantie 14
04200 KERAVA
martti.matsinen@ukty.fi

Jukka Vienonen

Varapuheenjohtaja
044 502 0120
Lohjan Liikuntakeskus Oy
Runokatu 1
08100 LOHJA
jukka.vienonen@lohja.fi

Jaakko Haapala

041 318 2446
Keravan kaupunki, liikuntapalvelut
Metsolantie 3
04200 KERAVA

 

Mikko Heinonen

050 554 5835
Tampereen kaupungin liikuntapalvelut
Ratinan rantatie 1
33100 TAMPERE
mikko.heinonen@ukty.fi

Heikki Immonen

0400 409 670
Ardex Oy
Koskelonkuja 1 A 27
02920 ESPOO
heikki.immonen@ukty.fi

Martti Matsinen

Toiminnan tarkastaja

Jaakko Haapala

1. varajäsen

Ville Nummelin

2. varajäsen

Tapani Lahti

Varatoiminnantarkastaja

Jussi Ritola

044 768 8375
Vahanen
Rakennusfysiikka Oy
Linnoitustie 5
02600 ESPOO
 jussi.ritola@vahanen.com

Timo Erkkilä

1. varajäsen
0400 294003
timo.erkkila@ukty.fi

Elina Lähdeaho

2. varajäsen
040-758 0085
elina.lahdeaho
@urheiluhallit.fi

Jukka Maja

3. varajäsen
041 515 2478
jukka.maja@ukty.fi

Tapani Lahti

Toiminnantarkastaja
tapani.lahti@ukty.fi

Paula Liinamaa

Varatoiminnantarkastaja
paula.liinamaa@ukty.fi

Pertti Kärpänen

Kunniapuheenjohtaja
pertti.karpanen@ukty.fi